Úspěch na mezinárodní konferenci Ph.D. studentů

Ve dnech 24. a 25. 5. 2018 proběhl na Mendelově univerzitě v Brně již 22. ročník mezinárodní konference NutriNet 2018, zaměřené na doktorské práce studentů v oblasti výživy a krmení zvířat. V konkurenci 15 přihlášených příspěvků významně uspěla doktorandka naší katedry Ing. Barbora Znoj Novotná. Za svůj příspěvek s názvem „Prediction of NDF digestibility using three methods“ získala 2. místo.  Ing. Barbora Znoj Novotná je v současné době jedinou doktorandkou na úseku výživy pod vedením doc. Ing. Františka Láda, CSc. O to cennější je její úspěch. K výbornému umístění jí srdečně blahopřejeme. Můžeme jen doufat, že takto úspěšní studenti naleznou perspektivu k dalšímu rozvíjení svých schopností a dovedností na půdě naší fakulty.